Знайомтесь: Юлія Корзенюк — координатор проектів допомоги Громадського Хабу
Юлія Корзенюк — координатор проектів допомоги Громадського Хабу, студентка відразу двох вишів, людина, яка вірить, що змінити Україну на краще можуть небайдужість та професіоналізм.

П'ять років поспіль обиралася президентом шкільного самоврядування. З 7-го по 11-й клас. Була координатором від України міжнародної громадської організації «Всесвітня дитяча ліга націй», брала участь у дитячо-молодіжному саміті ОБСЄ. Розробила та реалізувала кілька громадських проектів. Тобто досвід громадської діяльності вже в школі мала дуже великий.

Шість разів була в «Артеку». У тому числі на трьох міжнародних змінах, де мала можливість познайомилась з цікавими ровесниками з інших країн. З деякими з них підтримую стосунки й досі — разом реалізовуємо спільні проекти.

Вчуся відразу в двох вишах. На 1-му курсі магістратури КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «політологія», а юридичну освіту отримую в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, 3-й курс. Це абсолютно відповідає сфері діяльності, яку обрала ще в школі — громадська діяльність.

Чим найлегше жертвувати заради роботи та навчання? Сном. Спати по три години — для мене нормально. Навіть примушувати себе не доводиться, бо мені цікаво те чим займаюсь і я бачу результат своєї праці.

Вірю, що громадська активність може змінити Україну. Бачила це на прикладах своєї діяльності. Наприклад, коли в університеті Шевченка згідно з новими законодавчими документами реформували зсередини роботу Центральної виборчої комісії, головою якої наразі я є. Як результат явка студентів на вибори виросла вдвічі.

В житті кожної людини бувають зустрічі, які змушують замислитись над важливими речами. Такою для мене була зустріч з Богданом Гаврилишиним — українським, канадським, швейцарським економістом, громадським діячом, меценатом. «Мислити глобально. Діяти локально» — одне з його головних життєвих кредо. Вірю, що маленькі кроки, маленькі дії, сповнені добрими намірами, здатні масштабуватись і змінювати світ.

Роблю те, що дійсно подобається. Активна діяльність, робота була завжди. Але закінчивши четвертий курс бакалаврату, зрозуміла, що треба шукати щось більш стабільне. Розуміла, що це має бути у сфері громадянського суспільства, і точно знала, що не бажаю займатися просто офісною роботою «з дев'яти до шести».

Знайшла таке у Громадському Хабі, де маю посаду координатора проектів допомоги. Направлення — молодь і діти. Саме та тема, яку я давно знаю, цікавлюся, розумію.
Громадський Хаб вразив великою кількістю людей із власним цікавим бекграундом. Вони розуміють, для чого вони тут. Це не просто робота заради роботи, для кожного — це справа життя, якою приємно займатися.

Дуже рада, що разом зі всіма маю можливість ділитися власним досвідом. Зокрема вмінням організувати певний процес можу допомогти розвиткові проектної діяльності. Впевнена, що створення і реалізація дієвих проектів — це можливість зробити людей активними та небайдужими.
Вірю, що зусилля громадських організацій чи ініціатив можна об'єднати. Попри певну амбітність кожного. У цьому сенсі Громадський Хаб обрав правильну форму роботи — партнерство. Це зручний й перспективний шлях побудови громадянського суспільства задля спільної мети — зробити життя в Україні кращим для всіх.

Made on
Tilda