ГрОмадський Хаб
Тиждень
в літньому кінотаборі
«Жовтий Автобус»
Жовтий Автобус
Минулої п'ятниці юні кінематографісти з прифронтових зон приїхали на мальовниче місце поблизу Києва на березі фантастично красивого озера. Розташована ця казка просто на території кінотабору, а кошти на проживання в таборі надав Громадський Хаб.
Ще дорогою до табору команда "Жовтого Автобусу" зняла перший відео-ролик про майбутніх кіношників. Будьте обережні, концентрація посмішок на одну хвилину запису зашкалює :)
Кінотабір ніби дитячій, але нагадує справжню кіностудію: класні декорації, професійні камери та техніка для звукозапису, сценарії з розкадровкою і навіть квадрокоптер!
Все по-справжньому, по-дорослому. Проводяться справжні акторські проби, де всі до одного претенденти продемонстрували вдумливу і чесну гру. "Вірю!" - сказав би Станіславський чи не кожному нашому акторові. А юні художники з костюму в професійній костюмерній на практиці дізнались, як обирати саме "той" костюм серед сотні варіантів різноманітного одягу.
В четвер, коли вперше пролунала команда "Увага! Мотор!", за кіношною традицію перед початком роботи діти розбили тарілку - на щастя! Кожному дістався шматочок історії.
- Та у вас тут Голівуд! – кажуть гості. А гості трапляються дійсно видатні.
До табору завітала відома українська акторка Римма Зюбіна. Вона розповіла багато цікавого про кіно і фільмування, пригадала веселі історії зі зйомок. Неймовірна харизма і внутрішня енергія Римми вразили дітей настільки, що вони довго не могли її відпустити.
Багато корисного юнаки та дівчата дізналися на майстер-класі з монтажу від режисера Максима Наконечного.
А ще юних кіношників відвідав відомий продюсер і актор Денис Іванов, засновник Одеського міжнародного кінофестивалю та кінофестивалю "Чілдрен Кінофест". Він презентував 10 дитячих стрічок-лауреатів, в тому числі і фільм, який зняли минулого року діти з прифронтових зон. Виступ Дениса викликав безкінечні овації і неймовірно надихнув дітей.
Секретами сценарної майстерності діляться відомий сценарист Денис Замрій і сценарист 95-го Кварталу Олександр Брагін.
Основам акторської майстерності навчає Людмила Васильева, а операторському мистецтву відомий оператор і режисер Ярослав Пілунський ( Pilunskyi Iaroslav)/
І як же ж без розваг? В перервах між зйомками діти встигають і повеселитися, і зіграти в волейбол, і навіть покататися верхи на конях. Весело, активно, продуктивно!
Тут кожен може обрати заняття до душі: хтось давно мріяв побувати в ролі режисера, інші працювати з камерою, а хтось - відчути себе справжнім актором.
Хай щастить!

Хай щастить!
Made on
Tilda