Громадський Хаб
Тижневий Дайджест-2
Наш щотижневий дайджест продовжується :)
Отже, що саме відбувалося цього тижня:

Ми підписали меморандуми з Клуб Ділових Людей Київ, Новий Донбас та AIESEC Ukraine, вітаємо нових партнерів!

Також встигли підписати договір з Всеукраїнський громадський Центр "Волонтер" про надання приміщення коворкінгу під проведення серії тренінгових занять "Студії розвитку" з підлітками та молоддю.

Допомогли зареєструвати ГО "Юніт: Арт Солюшн".

Готуємо великий проект Сім'ї Народного Тилу. Цього тижня відбулися збори робочої групи для узгодження концепції та плану просування проекту на краундфандингові платформи, провели мозковий штурм щодо ідей відеороликів. Вже зробили та розповсюдили один із них (можете ознайомитися на нашій сторінці або за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=up04Beu4GLI ).

Проект Neprogav продовжує за нашою піар підтримкою привертати увагу громадськості до відповідальності Київавтодора та КМДА за якісні дорогі.

Логістичний відділ також не відпочивав, лише за минулий тиждень двічі допомогли з перевезенням вантажів Народний тил.

Розробили та почали втілювати піар стратегію для @NGO Unit по проекту допомоги молоді з ментальними особливостями.

Для Федерація Козацького Фехтування РАТАР фандрайзинговий юніт Хабу узгодив та почав впроваджувати план подання проекту на конкурс "Креативної Європи". Також, надали супровід та переклад тренінгу щодо підготовки заявок на програму "Креативна Європа".

ІТ-спеціалісти допомогли БФ "Відкриті долоні" обрати конфігурацію ПК для лікарень, а юристи допомогли із формулюванням заявки на конкурсі соціальних проектів КМДА.

27.09 у нашому коворкінгу успішно пройшов тренінг з управління громадськими проектами від моторної та яскравої Світлани Пустової https://goo.gl/RyPT5Q
Слідкуйте за нашими новинами у Фейсбуці та Інстаграмі, щоб завжди бути у курсі всіх подій:)

Цей тиждень був максимально насичений подіями і для самої команди Хабу, адже ми встигли відвідати:

21.09.2017 Opendataforum
(Тема розвитку та застосування відкритих даних в Україні)

22.09.2017 конференция BlockchainUА
(світові Blockchain-експерти ділились актуальною информацією про успешне застосування перспективної технології в різних індустріях)

25.09.2017 Personal Democracy Forum Ukraine
(це щорічна конференція, яка проводиться в багатьох містах по всьому світі та об'єднує топових технологів, учасників кампаній, урядових посадовців,
журналістів та науковців для дводенного марафону презентацій, воркшопів та відкриття можливостей для налагодження зв'язків у сфері викликів громадських технологій)

30.09.2017 OLEROM FORUM 1 - глобальный форум Украины и Восточной Европы

Щоб надавати якісні послуги у соціальній сфері, треба постійно йти у ногу с часом. Слідкувати за всіма тенденціями, набувати нові компетенції та навички. Ми працюємо над цим кожен день і ділимося своїми знахідками з вами. Наступний дайджест вже через тиждень.
До зуструічі!
Made on
Tilda