громадський хаб
Тижневий звіт
Ми вирішили ввести рубріку #дайджест , щоб кожного тижня ділитися з вами нашими маленькими кроками до великої мети☺
Минулий тиждень розпочався із знайомства з ВГЦ Всеукраїнський громадський Центр "Волонтер" і наші фандрайзери вже встигли надати їм консультацію.

ГО "Допомагай та подорожуй" отримали консультацію бухгалтера, адже в нас знайдеться корисна інформація для кожного та з будь-яких питань.

Наш партнер БФ "Відкриті долоні" влаштували благодійну роздачу одягу в приміщенні Громадського Хабу. Частину речей вони передадуть Діти Народного Тилу . Ми завжди раді, коли у просторі Хабу партнери знайомляться та продукують нові ідеї та проекти вже разом!

Ще дві спільноти отримали консультацію від наших юристів, щодо перших кроків створення громадської організацій (з чого почати, куди бігти та що заповнюваи).

Ми підписали меморандум про співпрацю з ГО "Юніт" та починаємо працювати над виведенням проекту "Актів" на краундфандінгову платформу. Цей проект присвячений створенню центру допомоги дітям з ментальними особливостями.

Відзняли два відео для наших постійних партнерів Vitalikneprogav та Діти Народного Тилу , тепер шукайте нас на #YouTube :)

Наш відділ фандрайзингу допоміг отримати СУВІАТО 2 гранти на 20000грн.

Якщо ви були на нашому тренінгу з краундфандінгу в минулий четвер, поділіться будь ласка своїми враженнями з нами. Наскільки інформація була новою та доречною для вас? Та чи є в Міші хист до ораторського мистецтва?)

І фінішувати новини хотілося б гарою звісткою, що Громадський Хаб росте і до нашої команди приєдналися: А.Слізінова, Ю.Корзенюк, Д.Поданчук, С.Абрамов, К.Кольцова

На цьому поки все. Почуємося через тиждень!
Made on
Tilda