Представляємо нашого партнера благодійний фонд «Відкриті Долоні»
"Відкриті Долоні", Громадський Хаб
"Відкриті Долоні" та Громадський Хаб, партнери
Громадський Хаб нашого партнера благодійний фонд «Відкриті Долоні», та його незмінного керівника Марію Шевченко.

Допомога починається з дієслів "Бачити", "Чути". Від самого початку роботи дівчатам хотілося робити щось по-справжньому потрібне, то, чого не вистачає. А не вистачає часто дуже простих, базових речей. Іноді їх забезпечення може виглядати не надто ефектно, не завжди можна порахувати конкретний видимий результат, іноді важко поіменно назвати адресатів допомоги. Спостерігаючи, знайомлячись, аналізуючи, як в реальності здійснюється медична та соціальна допомога, активісти «Відкритих долонь» визначили декілька пріоритетних напрямків:

а) в яких наявна державна підтримка не дає людям, які потрапили в біду, необхідного мінімального рівня вирішення проблеми і якості життя, і

б) на які в інших волонтерських груп і благодійних фондів не вистачає сил, потужності і часу, внаслідок чого проблеми залишаються невирішеними.

«Наше завдання - виявити, озвучити і підкреслити ці проблемні моменти, а також запропонувати схеми їх вирішення. Також ми беремо на себе їх часткове вирішення і сподіваємося, що у нас вийде зробити це так, що і ви захочете стати з нами поруч», - написано на сайті фонду.

В рамках програми «Паліатив» надається допомога невиліковно хворим дорослим і дітям з усієї території України (проблеми дихальної підтримки, знеболювання, питання догляду за лежачим хворим).

В рамках програми «Кисень.ua» - дітям і дорослим, зареєстрованим або які проходять лікування на території Києва та Київської області з діагнозом муковісцидоз.

В рамках програми «Людині потрібна людина» - підтримка дітям, які проходять лікування від онкозахворювань в м. Києві.

Made on
Tilda