Громадський Хаб
Міжнародна конференція
«VETS: світові практики інтеграції ветеранів до мирного життя»
24-25 квітня 2018, м. Київ, вул. Клуб Кабінету Міністрів України
Представники Громадського Хабу взяли участь в Міжнародній конференції «VETS: світові практики інтеграції ветеранів до мирного життя», яка відбулась 24-25 квітня у Києві в Клубі Кабінету Міністрів України, вул. Інститутська.

Денис Поданчук, учасник робочої групи по утворенню Міністерства у справах ветеранів України і представник Громадського Хабу, виступив у блоці "Автоматизація системи надання послуг, збір та аналіз даних при розробці програм соціальної підтримки". Він наголосив на тому, що ретельний збір та аналіз даних дозволить оптимізувати процеси надання послуг та пільг ветеранам, побудувати раціональну організаційну структуру. Розповів про попередні результати аналітичної підгрупи та плани на наступні 2 місяці.
У ході конференції було поширено інформацію, про те, що згідно з даними соціологічного дослідження, українське суспільство підтримує ідею створення Міністерства у справах ветеранів. Це ще один аргумент на користь того, що потрібно запустити в дію ефективні механізми для вирішення проблем людей, які захищали нашу країну. Неодноразово підкреслювалась актуальність питання інтеграції ветеранів до мирного життя. Наголошувалось, що адаптація ветеранів до мирного життя є обов'язком держави.

Конференція була ініційована українськими і американськими громадськими організаціями "Combined Arms", "Юридична Сотня", "Побратими", та підтримана Комітетом Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, Американським Фондом Розвитку Маршала (German Marshall Fund of the USA) та Міжнародним Фондом "Відродження".

Учасники заходу мали можливість обмінятися думками щодо новітніх підходів у сфері соціальної підтримки ветеранів. У заході взяли участь провідні фахівці із США, Канади, Великобританії, Хорватії та ряду інших країн. До дискусії також долучились експерти НАТО та Світового Банку.


Made on
Tilda