Громадський Хаб
Школа соціального лідерства №4
5 днів = 7 кейсів соціальних підприємств. Як це можливо?!

З 7.02 - 11.02 проходила Школа соціального лідерства №4, де учасники опановували роль соціальних лідерів та розробляли власні соціальні підприємства. Хтось приїхав уже з ідеями, у когось вони народилися в процесі, але всі 27 учасників отримали результат!

Що маємо на виході? 7 концептів соціальних підприємств, серед яких:
- виробництво екологічних пакетів, де можна працевлаштувати людей на візках
- створення Центру для літніх людей, що надає перелік сервісів та працевлаштовує бабусь та дідусів за їх інтересами та можливостями
- виробництво спеціалізованого харчування для дітей та дорослих, які з медичних показань не можуть вживати лактозу
- промислове очищення води та розробка фільтрів для суспільного контролю якості води
- speed-dating зустрічі для знайомства самотніх людей з інвалідністю та без
- навчальний курс для перекваліфікації ветеранів АТО з їх подальшим працевлаштуванням та самозайнятістю
- кемпінг-містечко з соціальними квестами для згуртування сімей, що перебувають на межі розлучення

Соціальні лідери бачать світ інакше. Вони не згодні миритися з не робочими системами, застарілими звичками, помилками у процесах та відсутністю необхідних процесів як таких. Вони створюють нову картину реальності, того як це дійсно має бути. Соціальні лідери діють, шукають нові можливості та способи вирішення соціальних проблем. Їх власний сенс діяльності, те заради чого вони це роблять, стає їх найбільшим ресурсом та двигуном. І соціальне підприємництво - це технологія, що здатна їм допомогти у досягненні соціального ефекту та продукуванні фінансових та інших ресурсів для соціальної мети.

Наші фахівці з соціального підприємництва Alina Bocharnikova та Лія Котяш спільно з Владислав Малащенко - соціальним підприємцем та засновником пекарні Good Bread from Good People, Vladislava Grin - ігротехніком та асистентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної реабілітації КНУ імені Тараса Шевченка провели організаційно діяльнісну гру та виступили менторами проектів учасників.

Дуже віримо, що проекти учасників будуть мати продовження!
Дякуємо керівникові школи - Olena Chuikoі, Кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ, Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій - СУВІАТО, соціальній пекарні Good Bread from Good People та всім тренерам за титанічну роботу!

Громадський Хаб підтримує та допомагає впроваджувати якісні соціальні зміни!

Made on
Tilda