Знайомтеся: Олесь Кромпляс, керівник PR-відділу Громадського Хабу, спеціаліст в області соціальних та маркетингових комунікацій, продакшну, а ще волонтер, доброволець, документаліст, фотограф, військовий кореспондент, автор фотопроектів про українських військових та репортажів з найгарячіших точок фронту на Донбасі.
Lesko Kromplitz – керівник PR-відділу Громадського Хабу, спеціаліст в області соціальних та маркетингових комунікацій, продакшну, а ще волонтер, доброволець, документаліст, фотограф, військовий кореспондент, автор фотопроектів про українських військових та репортажів з найгарячіших точок фронту на Донбасі.

До війни 10 років провів у найбільших бізнес-центрах Києва. Займався маркетинговими комунікаціями, працював у великих компаніях, просував відомі мультинаціональні бренди в Україні.

З початку АТО й до Мінських угод воював добровольцем на Донбасі. А потім змінив фах на військового журналіста, щоб отримати змогу вільно пересуватися й бувати у всіх гарячих точках фронту, розповідати людям про ті події.

За два останніх роки зробив кілька проектів про війну. Взагалі без грошей. З фотопроектом ПРОМКА про захисників Авдіївської промзони об'їздив всю Україну та 10 країн Європи, не маючи жодної копійки. Лише завдяки небайдужим людям. Зараз він є одним з найбільш впізнаваних проектів, які розповідають про війну.

Я не та людина, яка може дуже довго розмірковувати й думати про зорі. В мене є пріоритет операційної діяльності. Якщо з'являється можливість робити якісь цікаві проекти, я про це не розмірковую — кидаю всі сили туди. Не вмію працювати в повільному ритмі.
Заздрю тим людям, які мають проекти і нікуди не поспішають. Якщо я беру проект, у мене руки горять. Намагаюсь не пропустити жодного моменту з подій, що можуть вплинути на цей проект чи стати темою для нього.

Подобається, коли хтось не вірить в мій проект. В екстремальних умовах мені працюється легше. Було таке: я розповів колишньому шефу про свій майбутній проект, а він сказав: «То які в тебе ще плани по завоюванню космосу?». Це мене вразило, бо фраза була трохи насмішкувата. Тобто хтось каже, що мій проект фантастика? Це було півроку назад, а сьогодні я його вже роблю.

Ми не народжуємося рівними. Найвидатніша фраза ХХ століття, яка належить Джону Кеннеді. Ми народжуємося в зовсім різних умовах. Те, що для когось є тільки точкою відліку, для іншого — межа його мрій. Але кожна людина має прагнути якоїсь мети. І головне у цьому процесі навіть не здобуток, а прогрес: яка людина була й чого досягла.

Я один з тих, хто вважає, що ініціатива знизу може щось змінити. Тому зараз я тут. Більше того, я переконаний, що навіть одна людина здатна підштовхнути суспільство до змін. Бачу це з реакції на мої фотопроекти — в людей щось змінюється в голові.

Знаю, що спільними зусиллями можна зробити навіть більше, ніж фінансуванням. Весь мій довоєнний досвід, війна, робота над власними проектами говорять про те, що правильно використана синергія може дати дуже багато . Саме ці знання привношу в діяльність Громадський Хаб.

Мій дім не закінчується, коли я переступаю через поріг власного будинку. Він окреслений щонайменше кордонами України. Хочу допомагати людям, які разом зі мною наведуть лад у цьому домі.

#правилажиття #команда #громхаб #громадськийхаб
Made on
Tilda