Збираються кошти на зйомки художнього історичного фільму про запорізьких козаків
«Шлях козака. РАТАР»
Наші партнери з Федерації Козацького Фехтування збирають кошти на зйомки півторагодинної пригодницько-історичної стрічки «Шлях козака. РАТАР». Це фільм про парубка, котрий приходить на Січ і після великих випробувань стає видатним полководцем свого часу.
«Ми прагнемо принести в суспільство правильне розуміння патріотизму», - так кажуть учасники Федерації Козацького Фехтування. – «Мета фільму – в рамках національно-патріотичного виховання молоді, показати приклад становлення молодого парубка, через тяжкі випробування тіла та духа, до героїчної постаті Максима Кривоноса. Допомогти молодому поколінню зрозуміти на які принципи та цінності треба опиратись для досягнення свої мрії».

Група активістів-митців буде рада будь-якій підтримці, незалежно від того фінансова вона чи технічна, моральна, добрим словом, чи репостом в соціальних мережах.

Хлопці з радістю приймуть в команду як фахівців, так і початківців незалежно від профілю освіти і рівня знань. Головне любити те що робиш і бажання змінити майбутнє України на краще.

Громадський Хаб надає проекту допомогу з залучення коштів.

Допомогти проекту матеріально можна за посиланням http://bit.ly/2vMTJ2W

Хай щастить!

Федерація Козацького Фехтування. Зйомки півторагодинної пригодницько-історичної стрічки «Шлях козака. РАТАР».
Made on
Tilda