Громадський Хаб
Нові партнери — нові проекти
"Документальна Україна"
наші партнери
У Громадський Хаб відбулась презентація нового проекту наших партнерів, Новий Донбас — «Платформа української документалістики».
За словами ініціатора проекту, керівника «Нового Донбасу», режисера-документаліста Лариси Артюгіної, його мета — створити документальний архів про події в Україні часів становлення незалежності.
«Багато в кого є відео про знакові події в країні, починаючи з 1991-го року, але цей контент зараз просто зберігається на особистих комп'ютерах, — уточнила вона. — Наша ж задача — створити відкритий структурований інтерактивний архів документального фото-, фоно-, відео про сучасну історію України».
Для чого? По-перше, це може стати в нагоді тим, хто створює новий український контент. По-друге, документальні кадри фіксують стан суспільства тут і зараз, поза оціночними тенденціями часу. По-третє, проект має на меті просвітницьку місію, розповідаючи історію нової України через події та її учасників всій світовій спільноті.
Крім того, в рамках проекту планується заснувати «Школу юного кінодокументаліста», де буде навчатися молодь, підлітки, яких торкнулась війна. Їхнє вміння професійно фіксувати події, зміни та тенденції в оточуючому середовищі, створювати разом із молодими IT-спеціалістами відповідний контент може стати каталізатором позитивних змін у суспільстві. Насамперед, на території конфлікту.
Також в рамках проекту планується створення соціальної реклами, документального кіно тощо.
Заявлений термін реалізації — 2018-2021 рр.
Зараз за підтримки «Громадського Хабу» триває пошук партнерів та ресурсів для реалізації проекту.
**
«Новий Донбас» — громадська неурядова організація, місія якої — консолідація громадянського суспільства України на основі цінностей європейської цивілізації та всебічна підтримка людей, які постраждали від війни на Сході України.
Мета — за допомогою культурних та освітніх ініціатив налагодити діалог між Заходом і Сходом України. Наші зусилля спрямовані на формування самостійних громад, які зможуть об'єднати Україну в зріле громадянське суспільство для успішної інтеграції в Європейський Союз.

Made on
Tilda