ДОСЛІДЖЕННЯ БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА УЧАСТІ НАСЕЛЕННЯ У БЛАГОДІЙНИХ І ВОЛОНТЕРСЬКИХ ПРОЕКТАХ

Беріть і користуйтеся :)
А хочете дізнатися, яким благодійним організаціям українці жертвують кошти найбільше та в яких регіонах України?
А чи знаєте Ви, що жінки та люди з вищою освітою частіше роблять пожертви і займаються волонтерством, ніж чоловіки та люди з середньою освітою?
А відомо Вам, що найбільше пожертв за 2017 рік українці в середньому зробили на допомогу армії (466 грн.), найменше – на милостиню і допомогу безпритульним людям (близько 70 грн.)?

У рамках Х Міжнародної конференції УФБ #AtlasBlagozmin Фонд родини Загорій презентував результати ґрунтовного соціологічного дослідження «БЛАГОДІЙНІСТЬ І ВОЛОНТЕРСТВО 2017".

 Відповідно до даних Державної служби статистики України, станом на 1 січня 2018 року було зареєстровано 17 726 благодійних організацій. Більшість з них існують лише «на папері», за оцінками аналітиків Українського форуму благодійників, весь основний благодійний бюджет України складають 500-1000 організацій. За оцінками аналітиків Українського форуму благодійників, в 2015 витрати ТОП-100 благодійних фондів складали близько 2/3 благодійних витрат країни, а близько третини всіх офіційних благодійних витрат в Україні у 2015 році складали витрати першої п'ятірки списку: МБФ "Альянс громадського здоров'я", БФ Ріната Ахметова "Розвиток України", БО "Мережа", БО БФ "Квітучий край", МФ "Відродження". За регіонами головний офіс відносної більшості ТОП- 100 БО розташований в Києві (36%), найменше їх на Сході (7%).  Дані щодо видів діяльності доступні лише для 89 найбільших БО, які відкрили свою податкову звітність аналітикам Українського форуму благодійників: так за 2015-2016 роки основні витрати благодійників були спрямовані на охорону здоров'я (43%) та сферу соціального захисту (40%). Ці ж сфери діяльності найчастіше називали представники БО, опитані в межах даного дослідження

Повна версія доступна за посиланням: https://goo.gl/z1e5E8
Made on
Tilda