У нас новий партнер! І це - КАКТУС!
Сьогодні представляємо команду Кактус, і вони не колючі.

CACTUS (Community ACTion Ukrainian Style) - це неурядова англомовна організація, метою якої є активізація громадянської активності та управління проектами серед української молоді.

Навчають українську молодь основам громадської роботи, громадянської активності та глобальної обізнаності. Діяльність Кактуса включає практичні семінари CACTUS, Літній форум CACTUS і проекти учасників.

Ця програма виникла як громадська ініціатива в 2009 році і стала неурядовою організацією в січні 2016 року. За ці роки активістами було проведено дев'ять міжнародних форумів, а рахунок семінарів йде на десятки.

Цього літа Кактус Форум відбувся у місті Тернопіль. Він був наповнений серйозними та веселими заходами. Працювали 24 тренери з України, Сполучених Штатів, Коста-Ріки, Китаю, Нігерії та Європи. 51 учасник з усіх куточків України, а саме Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей підкорили організаторів своїм бажанням досліджувати та змінюватися.

Громадський Хаб планує допомагати Кактусу в залученні коштів, та надавати підтримку в сфері IT.

Хай щастить!

На фото: директорка Кактуса Iryna Rudko та Igor Arbatov

За кадром: Михаил Блинов, Лія Котяш
Made on
Tilda