ГРОМАДСЬКИЙ ХАБ
З РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ТАБОРУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА РОДИН ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО повернулась шоста група
Впродовж 12-15 днів проект "Реабілітаційний табір для дітей та родин загиблих воїнів АТО" постраждалі сім'ї з депресії та виводить їх на новий рівень. Повага до себе, бажання жити, створювати, займатись улюбленим ділом, дружити зі своїми дітьми.
За це літо шість таких груп, по 47-48 людей кожна, відправились на відпочинок.
5 вересня з РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ТАБОРУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА РОДИН ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО повернулась шоста група

Громадський проект «Діти Народного Тилу» організував такі поїздки до Болгарії з метою реабілітації родин загиблих героїв.

Там, під керівництвом куратора проекту Світлани Бахвалової відбувався один з етапів комплексної реабілітації у формі літнього відпочинку дітей із матерями та екскурсійних програм, зокрема до Созополя та Несебра, відвідуванням аквапарку, фізичними вправами, естафетами, концертами та шоу-програмами, тощо. Атмосфера, яку команда створила під час відпочинку - бесіди, піклування та увага до вдів - дали їм можливість відчути себе потрібними, захищеними, важливими. Саме у таких обставинах, коли мами з дітьми разом, про них піклуються, їх люблять, їх не покинули наодинці з горем, а поруч - люди, що пережили те ж саме що і вони, - вони почали повертатись до життя.

Окрім цього, активісти допомагають членам родин віднайти себе, навчитись способам підтримувати себе матеріально і навіть відкрити свою справу. Хенд-мейд вироби, творчість - ці речі не тільки можуть допомогти сім'ї пережити справжню життєву кризу, самовідновлюватися через творчість, але й надати їм матеріальну підтримку. Проведено 3 фестивалі, влаштовано 2 виставки робіт вдів.

У період між поїздками, команда постійно перебуває на зв'язку із сім'ями. Моральна, психологічна підтримка через бесіди, консультації. Збір допомоги - їжа, одяг, предмети побуту - за потребами сімей.

Реабілітаційні табори в Україні і за кордоном для сімей загиблих героїв вже другий рік поспіль організовують «Діти Народного Тилу». Загалом активістами було відправлено на відпочинок майже 20 таких груп.

Цього року Громадський Хаб допомагав ініціативі знайти кошти на проживання в готелі, а також проводжав і зустрічав дітей в аеропорту.

Безкоштовний переліт надала авіакомпанія WindRose.

Made on
Tilda