Чим зараз нас можна здивувати? Здавалось би, нічим. Надто багато інформації оточує наші голови кожного дня. Здивувати справді складно. Але, як же лекторам Школи волонтерів від «Клубу Добродіїв» це вчора вдалось? Трохи нижче розповімо вам, по секрету;)
Вчора, ми просто не могли пропустити третю зустріч Школи волонтерів від «Клубу Добродіїв». Знали, що тема заходу - "мотивація", та зовсім не очікували таких надихаючих спікерів, які зарядять позитивом емоцій.

На зустрічах Школи волонтерів з'являється одна традиція - сюди приходять люди запалені ідеями. Їх ціла зала, тих, хто з відкритими серцями, тих, які горять прагненням змінювати світ на краще. Що може бути більш надихаючим? Як свічки запалюються одна від одної, так і ми ділились ентузіазм між собою. Але трьома головними вогнями, полум'ями, вогнищами, які запалювали нас ще більшою мотивацією, новими ідеями і своїм оптимізмом - були тренери: Алла Клименко, Анастасія Нуца і Світлана Пугач.

Сидиш ти на своєму стільці на заході, дивишся на тренерів з широко відкритими очима і захоплюєшся досвідом, знаннями, досвідом цих людей! Так, дивувати зараз складно. Але є один спосіб, яким з нами поділилась Алла Клименко: потрібно всього лише бути… собою. Заїжджено? Банально? Ви впевнені? Одна справа розуміти, інше - брати і робити. Ми так часто намагаємось бути схожим на когось, "кращою версією себе", забуваючи і маскуючи себе справжніх. Зовсім забувши, що у кожного з нас є щось особливе, не схоже на інших, і що це "щось" - наша індивідуальність.
Все уже було, нічого нового, скільки всього ми чули про мотивацію. Що "такого" ми могли б дізнатись? Сенс, скоріш, в тому ЯК. Як Алла про це розповідала - щось унікальне і абсолютно нове. Вона була щирою, і, саме головне, - була собою.

Такий же підхід і щодо краудфандингу. Світлана була з нами абсолютно чесною, заряджаючи зал своїм спокоєм, але в той же час непохитною рішучістю. Вона розбила стереотипні прохання про допомогу, які апелюють до жалості, і показала, що в кожній ситуації можна знайти позитивну сторону. Воландеморт був злим персонажем, але без нього не було б Гаррі Поттера - героя, який міг би бути звичайним хлопчиком. Тому труднощі роблять нас не просто сильнішими, а і особливішими.

Приймайте себе такими, якими ви є. Наповнюйте себе вдячністю. Бо, якщо бути чесними, ми стільки всього маємо і просто ігноруємо це! Подивіться навколо - ви дихаєте, бачите, чуєте, у вас є руки, ноги, волосся. Хіба це не великий привід для вдячності? Так от, наповнюйте себе, наповнюйте себе настільки, щоб лилось через край і можна було б ділитись з іншими. Все ж "рятувати того, хто тоне, коли не вмієш плавати, небезпечно".

Браво, спікери, браво!

Були на цьому заході? Які враження?

#volonteers #motivation #klubdobrodii
Made on
Tilda